FIT360 toidulisandite pood laienes

Toidulisandite pood Fit360 on suurepärane koht, kus soetada toidulisandeid ning treeningvarustust ja seda lainenud kujul. Nimelt võib poode leida Aia 20 Reval Spordi juures ning Pärnu mnt 139c Sparta Spordiklubi hoones. Hetkel on poodides suurepäraselt soodsad hinnad.

Aga mis on toidulisandid?🤔

Toidulisandi all mõistetakse aineid, mille kasutamise eesmärk on tavatoitu täiendada ning mis on inimesele toitainete või muude füsioloogilise toimega ainete kontsentreeritud allikaks.

💥Kas toidulisandite poes müüakse ainult tippsportlastele mõeldud tooteid?

Kindlasti mitte. Toidulisandite poodi võib natukene võrrelda ka apteegiga,kus müügilettidel võib leida multivitamiini komplekse, naturaalseid toiduaineid nagu nt pähklivõi ning kookoserasv. Lisaks sellele on tegu ka spordipoega, kus võib leida laia valiku kvaliteetset treeningvarustust.

 

💥 Kuidas teada milliseid toidulisandeid mul vaja võib minna?

Toidulisandite alla kuuluvad ka meie igapäevases kasutuses olevad vitamiinid. Siinkohal soovitaksin esmalt külastada Synlabi ning teha vereanalüüs, et saada parem ülevaade kas ning mida meie kehal tegelikult vaja läheb. Vitamiinide liig kuhjub samuti organismis . Igati omal kohal on C- vitamiini, omega3 rasvhappete tarbimine. Talvisel periodil üka kuur multivitamiini complexi. Lisaks sellele kollageen, mis mõjutab juuste, küünte, naha ning liigeste tervist.

💥 Kas mul on vaja ka spordijooke ja valgupulbreid?

Harrastussportlane ja ka tippsportlane peaks enamiku kätte saama toidust. Spordijoogid, millel on kõrgem süsivesikusisaldus tulevad mängu kestvusalade sportlastel. Inimesel, kes treenib regulaarselt piisab joogiks vesi, mõningatel juhtudel treeningeelne erguti kofeiiniga.

 

Inimene peaks päevase valguvajaduse katma toiduga. 20 g valku toidukorra kohta olgu norm. Valgupulber sobib nendele naistele ja meestele, kellel on elutempo kiire ning vahepala  või toidukorra tegemine pärast treeningut jääks liiga kaugele treeningkorrast. Oluline on jaotada valgu tarbimine päeva lõikes võrdselt. Samuti sobib valgupulber inimestele, kellel on suurenenud valguvajadus nt jõutõstjad. Nende toiduhulk on võrreldes keskmise inimesega kuni kolm korda suurem ning sellistes kogustes valgulise toidu söömine muutub aeganõudvaks ning mõnevõrra vastumeelseks. Siinkohal tuleb appi valgupulber.

 

💥 Valgubatoonid?
Kindlasti ei asenda valgubatoon toitu, kuid võib olla vahepalaks kiire elutempo juures. Samuti on see ideaalne viis magusasõpradele rahuldada oma magusaisu ilma vöökohta paisutsmata. Batoonid on suhkruvabad, madala süsivesiku- ning rasvasisaldusega ning valgurikkad.

💥 Kellelt nõu küsida?

Fit360 on asjatundlikud teenindajad, kes aitavad kliendil leida just talle sobivad tooted. Iga klient on indivduaalne ning erinevate soovide/ vajadustega.

Fit360 leiab endale igaüks midagi

😊

Kirjuta kommentaar