Miks treener Liinat sotsiaalmeedias enam ei kuvata- HÄKKERID!

Armsad treenijad!

 

Olen saanud kirju ning kõnesid oma jälgijatelt ning vahvatelt klientidelt küsimustega miks on mu sotsiaalmeedia kontod suletud – Instagram, Facebooki Personaaltreener Liina Laur ning paraku ka isiklik FB Liina Laur konto.

Nimelt häkiti minu sotsiaalmeedia kontodesse sisse ning hetkel puudub mul ligipääs kõigile kanalitele. Olen pöördunud abi saamiseks nii Facebooki kui ka Instagrami Abikeskuste poole. Olen hetkel nõutus situatsioonis, kus ainus mis teha saab on lihtsalt oodata, kuna ei Facebookil ega Instagramil pole paraku reaalset filiaali mille poole pöörduda ning teades neid volüüme, mis abikeskusesse emailidena jõuavad ülemaailmselt, siis ilmselt minu „probleemiga“ tegeletakse võibolla alles nädala pärast. Väike tõenäosus on, et saan taastada oma sotsiaalmeedia kontod ent halvimal juhul pean alustama nullist nii Instagrami kui ka FB business kontoga.

Kirjutan seda siia põhjusega, et paljud kliendid suhtlevad minuga läbi Instagrami ning FB business lehe. Ma ei ole kuskile kadunud. Treeningute broneerimiseks saate kontakteeruda minuga läbi emaili info@liinalaur.ee või helistades 56985444.

Loo moraal on see, et tasub omada mitmetasandilist autenfitiseerimist eriti, kui olete ettevõtja ning sotsiaalmeedia omab teie jaoks piisavalt suurel hulgal tähtsust. Jah nõustun, et sotsiaalmeedia pole elu ent personaaltreener on inimene, kelle jaoks on sotsiaalmeedia suureks suhtlusvahendiks klientidega. Tegu on siiski ainult sotsiaalmeediaga kõik on uuesti „üles ehitatav“ ning oluline on see, et olen ise terve ning samuti kõik minu armsad kliendid ja lähedased. Oleks kõik mured maailmas nii väikesed.

Uued FB sõbrakutsed ja Instagrami jälgimised on tulemas- Olge valmis!

 

Liikuge ning olge positiivsed!

Teie Personaaltreener

Liina

 

Kirjuta kommentaar