Tervisliku toitumise töötoad

Tervisliku toitumise töötubades räägime kvaliteetsest toorainest ja õigetest toidu valmistamise viisidest. Igas töötoas valmib 4-5 tervislikku ja maitsvat retsepti, mida ka üheskoos degusteerime.

 

Töötoad toimuvad spordiklubis Reval-Sport aadressil Aia 20, Tallinn. Täpsemate toimumisaegade osas ja registreerumiseks võta minuga ühendust.

Töötubade teemad

Hommikusöögid

Töötuba keskendub just täisväärtuslikule ja tasakaalustatud hommikueinele. Mida süüa hommikuks ning kuidas panna kokku tervislik ja maitsev hommikusöök, mis hoiaks kõhu kaua täis? Üheskoos teeme läbi soolase pudru, magusa pudru, muffinid, omleti koos salatiga ning pannkoogid.

Vahepalad

See töötuba võtab fookusesse vahepalad. Mida süüa söögikordade vahepeal ning kuidas valida vahepala oma elustiili järgi. Räägime ka sellest mida süüa enne ja peale treeningut ning kuidas sättida oma söögiaegu kui trenn on planeeritud varahommikusse või hilisõhtusse.

Tervislikud rämpstoidud

Kes meist ei tahaks süüa aeg-ajalt burgerit, friikartuleid, kooki või jäätist? Kõiki neid eineid saad nautida ka patuvabalt ning tervislikus võtmes. Antud töötoas just sellele keskendumegi. Lisaks räägime kuidas teha paremaid ja tervislikumaid valikuid igapäevasel toidulaual, et ükski eine ei oleks nö “keelatud” või “patueine”.

Magusa eri

Töötuba on mõeldud kõikidele magusaarmastajatele, kes ei suuda magusale “Ei” öelda. Räägime lähemalt miks magusaisu tekib ning kuidas seda ohjata. Kõik koostatud retseptid on kaalusõbralikud ning valmivad ainult tervislikust toorainest.

Teadmised

Räägime toitumisest üldiselt ning tegema teadlikke valikuid toidupoes

Valmistamine

Teeme üheskoos läbi 4-5 erinevat retsepti

Veendumus

Degusteerime ja naudime maitsvaid toite, mis toetavad meie eesmärke

Tervislik toit ei ole igav ja üksluine, kui õpid seda õigesti valmistama.

Maksumus

TERVISLIKU TOITUMISE TÖÖTUBA

15€

Võta minuga ühendust