Toitumisnõustamine

Toitumine on ilmselt teema, mis tekitab enim kõlapinda just seetõttu, et vasturääkivat informatsiooni sellel teemal tuleb pidevalt ning suures mahus. Kas on olemas absoluutset õiget toitumiskava? Kindlasti mitte. Me oleme kõik erineva ainevahetuse ning kehatüübiga. Samuti mängivad rolli ka hormonaalsed tegurid nagu näiteks kilpnäärme talitlus.

  • Toitumises on siiski teatavad kuldreeglid nagu rasvade, valkude ning süsivesikute jaotus
  • proportsioonale suhe päevas tarbitavate/kultutatavate kalorite hulga vahel vastavalt eale, soole, kehakaalule ning eesmärkidele.
  • Toitumine peaks olema elustiilimuutus ning nauditav mitte piinarikas dieet.
  • Tervislik menüü tähendab vaheldust, teadlikke valikuid ning puhtaid maitseelamusi. Ei ole olemas halbu ning keelatud toite, vaid küsimus on kogustes ning koostisosades millest me seda valmistame.
  • Peale hea füüsilise vormi annab tasakaalustatud toitumine ka suurepärase enesetunde ning särava naha, terved küüned ning juuksed.

Toitumise tähtsust hinnatakse 80 % ulatuses. Treening ja toitumine on omavahelises sünergias. Muudame su treeningud efektiivseks ning kombineerime seda tasakaalustatud toiduplaaniga.

Füüsiline vorm

Esteetiline keha

Tervis

Varustad oma keha vajalike toitainetega, misläbi paraneb üldine tervislik seisund. Terved küüned, juuksed ning särav nahk

Enesetunne

Tervislik toiduvalik annab su kehale lisaenergiat ning tunned ennast reipamalt

Muudame su treeningud efektiivseks ning kombineerime seda
tasakaalustatud toiduplaaniga

Maksumus

TOITUMISNÕUSTAMINE

34€

Võta minuga ühendust

Palun vali Spordiklubi eelistus